Podcast: Bedrijf klaarmaken voor verkoop met Han Prins

In deze aflevering gaat Han Prins, partner bij CvB met een

rijke historie als eigenaar van een verkocht familiebedrijf, dieper in op het voorbereiden van je onderneming op verkoop.

Hij verkent cruciale vragen: Hoe maak je het bedrijf los van de eigenaar? Is de DGA in staat los te komen van het bedrijf, en kan de organisatie onafhankelijk functioneren? Belangrijker nog, hoe beoordeel je de verkoopbaarheid van je onderneming, creëer je waarde, en genereer je rendement? Han nodigt je uit om door de lens van een potentiële koper te kijken, een perspectief dat veel ondernemers missen, waardoor ze vastlopen.

Ontdek de impact die een ervaren bedrijfsadviseur kan hebben op dit proces. Aan de hand van een praktijkcase beschrijft Han hoe en wat hij doet..

Delen:

Blogberichten

Laatste nieuws

Ondernemers doen graag zaken met ons omdat we...

Over kennis en kunde beschikken

Een totaal aanpak bieden

Ervaren en betrokken zijn

Transparant en open zijn

Een groot netwerk hebben

Maak kennis

Neem contact op met het CvB voor een vrijblijvende kennismaking. Bel of vul het contactformulier in.

Contactformulier

Ook interessant

Handige downloads

Krijg antwoord op al jouw vragen van ervaren overnameadviseurs.

Wat onze klanten zeggen

Een typisch familie bedrijf: ouders willen het bedrijf overdragen aan een van de kinderen. Het CvB heeft middels een vooronderzoek gekeken hoe de ouders, de key-personen binnen het bedrijf, de beoogde overnemende zoon maar ook de kinderen hier tegenover staan. En vervolgens een advies gegeven hoe deze overdracht het beste zou kunnen geschieden en een stappenplan opgesteld.

Elektro installatiebedrijf – familie overdracht

Scroll naar boven

Handboek voor
Bedrijfsverkoop

Het handboek om uw bedrijf snel en effectief te verkopen.